Digitálny multifunkčný merač elektrických veličín - multimeter YATO

  • Digitálny multifunkčný merač elektrických veličín - multimeter YATO
Výrobca:
YATO
(produkty YATO)
Kód produktu:
YT-73094
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 27,00 €

  • (22,50 € bez DPH)

Univerzálny multifunkčný multiemeter s funkciou TRUE RMS a automatickým rozsahom pre každé meranie umožňuje základné i pokročilé elektrické merania. S prístrojom je aj možnosť bezkontaktnej detekcie striedavého napätia, ako aj meranie fázového vodiča s izoláciou.

Pomocou testu batérie 1,5 V a 9 V môžeme skontrolovať napätie testovanej batérie pri zaťažení, pomôže posúdiť jej stav a vylúči alebo potvrdí potrebu výmeny.

Zabudované funkcie testera:

TRUE RMS  -prístroj s touto funkciou vypočítava skutočnú efektívnu hodnotu striedavého napätia a prúdu pre sínusové aj nesínusové priebehy. 

NCV - bezkontaktná detekcia striedavého napätia indukčnou metódou. Merač detekuje prítomnosť napätia v izolovanom vodiči, môže tiež indikovať fázový vodič

V.F.C. - funkcia odfiltruje frekvenciu PWM z ovládača VFD a ponechá iba nízku frekvenciu. Filter umožňuje presné meranie RMS napätia / prúdu prúdiaceho do motora. Táto funkcia je užitočná napríklad pre merania chodu motora, pri ktorých dochádza k zmene otáčok úpravou nastavenia napájacej frekvencie

Test batérie 1,5 a 9V - merač počas testu odoberá z batérie malé množstvo prúdu, vďaka čomu získavame 100% informácií potrebných na posúdenie, či daný zdroj energie bude schopný napájať naše zariadenie. Na získanie úplných informácií je vhodné najskôr zmerať jednosmerné napätie a potom výsledok porovnať s hodnotou z testu batérie. Príliš veľký pokles alebo nízke napätie je jasným signálom, že je potrebné vymeniť zdroj energie

AUTO - automatické nastavenie rozsahu merania. Ak meriate neznáme hodnoty ručným rozsahom ručného kolesa, vykonajte merania postupne od najväčšieho rozsahu až po rozsah, ktorý poskytne najpresnejší výsledok - v opačnom prípade riskujete poškodenie zariadenia. V prípade multimetra s funkciou AUTO však stačí vykonať jedno meranie a merač automaticky nájde optimálny rozsah. Štandardne sa merač spustí v režime AUTO

RANGE - manuálna zmena meracieho rozsahu. Užitočná funkcia pri kontrole mnohých rovnakých komponentov so známou hodnotou, napríklad série odporov. Manuálne nastavenie rozsahu výrazne zníži čas takýchto meraní

SEL - zmena meracieho režimu, napríklad z merania striedavého na jednosmerné napätie

DATA HOLD - uloženie aktuálne nameranej hodnoty na displej


Typy meraní:

Meranie striedavého napätia: A.C. 0-600V, TRUE RMS + V.F.C.

Meranie jednosmerného napätia: DC 0-600V

Meranie striedavého prúdu: A.C. 0-10A, TRUE RMS + V.F.C.

meranie jednosmerného prúdu: DC 0-10A

meranie odporu: 0-9,999MΩ

test diódy: IF 1mA, UR 3,3V

test kontinuity: 0-30Ω


meranie kapacity kondenzátora: 0-99,99mF

meranie frekvencie: 0-60 kHz

bezkontaktná detekcia striedavého napätia: NCV

Test 1,5 V batérie s odporom záťaže približne 30Ω

Test 9V batérie s odporom záťaže približne 300Ω


Technické parametre:

Napájanie: 2 x AAA batérie (súčasť balení)

Automatický rozsah

Meranie frekvencie: 0-60kHz

Meranie striedavého napätia: 0-600V + V.F.C + True RMS

Meranie jednosmerného napätia: 0-600V

Meranie kapacity: 0-99,99mF

Meranie odporu: 0-9,999MΩ

LCD displej, maximálny zobrazený výsledok: 9999

Akustický signál pri teste kontinuity obvodu na odpor pod 30Ω

Gumené puzdro

Funkcia podsvietenia obrazovky a baterky

Možnosť postavenia na rovnú podložku


Návod na používanie v SK

Príbuzné produkty:

Digitálny tester stavu a dobíjania akumulátorov 12V YATO

Tester pre kontrolu stavu 12V akumulátorov a dobíjanie alternátorov osobných automobilov.Namerané hodnoty sú zobrazované pomocou LED diód.Technické parametre:- rozsah meraných hodnôt:  rozsah merania akumulátorov 11,5 - 12,6 V  rozsah merania alternátorov 13,2 - 15,5 V- signalizácia LED- dĺžka prepojovacích káblov 830 mm..

8,40 € 7,00 € bez DPH

Digitálny univerzálny multimeter YATO

Multimeter umožňuje meranie striedavého a jednosmerného napätia, prúdu a odporu. Multimeter je vybavený testovacím slotom pre kontrolu tranzistorov, testuje aj diódy. Medzi jednotlivými typmi meraní sa prepína pomocou otočného voliča, je možné nastaviť aj požadovaný rozsah jednotlivých veličín. Namerané hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji odolného, ​​plastového tela prístroja.Telo je navyše umiestnené v odnímateľným silikónovom obale, ktorý zaisťuje čiastočnú ochranu pred vlhkosťou, nečistotou a v neposlednom rade chráni prístroj pred vibráciami. K merači sú priložené kvalitné káble s meracími hrotmi. Napájanie - alkalická batéria 9V 6F22. Prístroj je vybavený poistkou 5A. ..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Skúšačka napätia 6-24V pre auto-moto ASTA

Ihlová skúšačka napätia 6 - 24 V. Dĺžka prívodu 1,2 m. Vysoký jas kontrolnej žiarovky. ..

2,10 € 1,75 € bez DPH

Tester autobatérie a alternátora 12V

LED tester je určený pre rýchle vyhodnotenie stavu autobatérie a vyhodnotenie funkcie dobíjacej sústavy (alternátora) automobilov s napätím 12V.Tester je vhodný pre všetky typy olovených akumulátorov. Tester je vybavený svorkami pre priame pripojenie k akumulátoru.Má 3 základné meracie funkcie: test autobatérie, test alternátora a test autobatérie pri štartovaní.   ..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Skúšačka napätia vrecková 70-1000V YATO

Vrecková jednoduchá skúšačka napätia v sieti 230V 50Hz alebo na 9V batériách. Skúšačka je napájaná zdrojom 2x 1,5 V LR44 batérie (sú súčasťou balenia).Signalizácia stavu elektrickej siete - optická (2 LED svetielka) aj zvuková. Skúšačka umožňuje zistiť:- či je napätie na fáze v sieti 230V 50Hz v rozsahu 70 - 250V priamym kontaktom s vodičom (konektorom)- či je napätie vo vodiči v rozsahu 70 - 1000V nepriamym kontaktom - indukčná metóda cez izoláciu vodiča- či je napätie na svorkách 9V batérií v rozsahu 1,5 - 9V ..

6,00 € 5,00 € bez DPH

Skúšačka napätia vrecková digitálna 12 - 250V

Skúšačka určená pre meranie napätia priamo alebo nepriamo indukčnou metódou cez izoláciu káblov (u striedavého napätia).Prístroj je vybavený displejom pre zobrazenie meraného napätia.Rozsah merania v rozmedzí :- striedavé napätie od 12V do 250V- jednosmerné napätie 12 - 36VHodnoty napätia sa zobrazujú v piatich stupňoch na LCD displeji: 12, 36, 55, 110, 230VPrístroj má vlastný zdroj...

3,00 € 2,50 € bez DPH

Skúšačka napätia 6-24V pre auto-moto opravy YATO

Skúšačka pre opravy elektrické siete v automobiloch.Určená pre jednosmerné napätie 6 - 24V. Signalizácia LED diódou.Dĺžka kábla 90 cm...

1,50 € 1,25 € bez DPH

LED tester zásuviek prívesov 7-pólový

Tester s LED diódami pre overenie všetkých funkcií osvetlenia pre zásuvku ťažného zariadenia vozidla a pre zástrčku prívesu.Otestuje všetky 7-pólové zásuvky a zástrčky - pomocou adaptérov (nie je súčasťou balenia),aj všetky 13-pólové zásuvky a zástrčky v 7-pólové funkcii.LED kontrolky zobrazí nefunkčné spojenie.Vlastný zdroj 9V batéria (nie je súčasťou balenia)...

18,00 € 15,00 € bez DPH

Sada pre testovanie závad v elektronike vozidla 3 - 48 V HAZET

Sada určená na testovanie a hledanie závad v elektronických systémoch vozidla.Sada obsahuje: Skúšobná sonda, prepichovacia ihla s posuvným mechanizmom,  krokosvorka a testovací hrot na pripevnenieParametre:Merací rozsah: 3 - 48 VIndikátor napätia: LED 5 V, 12 V, 24 V, 48 VPolarita: LED pre plus alebo mínus,AC napätie so súčasne svietiacou LEDDĺžka kábla: 1300 mm..

39,00 € 32,50 € bez DPH

Sada 180 ks sklenených trubičkových poistiek 0,5 - 30A /6x30mm/

Sklenené trubičkové poistky sa používajú v rôznych prístrojoch, elektronických riadiacich jednotkách a vo všetkých elektrických obvodoch, kde je potrebné chrániť obvod pre skratom alebo prepätím.V prípade prepätia alebo skratu sa obvod preruší roztavením vlákna - tavné poistky.Technické parametre:- po 10 ks: 0,5, 1, 1,6, 2, 3, 3,15, 4, 6, 8, 20, 25, 30 A- po 20 ks: 5, 10, 15 A- priemer trubičky 6 mm- dĺžka 30 mm..

5,40 € 7,20 € 4,50 € bez DPH

Skúšačka napätia vrecková kovová 6 - 24V

Univerzálna kovová skúšačka so špicatým hrotom na jednej strane a klipsou na strane druhej. Určená pre napätie 6 - 24 V..

2,40 € 2,00 € bez DPH

Digitálny univerzálny multimeter SATRA

Multimeter umožňuje meranie striedavého a jednosmerného napätia, prúdu a odporu.Multimeter je vybavený testovacím slotom pre kontrolu tranzistorov, testuje aj diódy.Medzi jednotlivými typmi meraní sa prepína pomocou otočného voliča, je možné nastaviť aj požadovaný rozsah jednotlivých veličín.Namerané hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji odolného, ​​plastového tela prístroja.Telo je navyše umiestnené v odnímateľným silikónovom obale, ktorý zaisťuje čiastočnú ochranu pred vlhkosťou, nečistotou a v neposlednom rade chráni prístroj pred vibráciami.K merači sú priložené kvalitné káble s meracími hrotmi.Napájanie - alkalická batéria 9V 6F22.Prístroj je vybavený poistkou 5A. Technic..

4,80 € 7,20 € 4,00 € bez DPH

Digitálny multimeter s manuálnym rozsahom YATO

Univerzálny merač elektrických veličín ("multimeter")  s manuálnym rozsahom pre každé meranie umožňuje vykonávať základné i pokročilé elektrické merania.Pomocou testu batérie 1,5 V a 9 V môžeme skontrolovať napätie testovanej batérie pri zaťažení, pomôže posúdiť jej stav a vylúči alebo potvrdí potrebu výmeny.Test batérie 1,5 a 9V - prístroj počas testu odoberá z batérie malé množstvo prúdu, vďaka čomu získavame 100% informácií potrebných na posúdenie, či daný zdroj energie bude schopný napájať naše zariadenie. Na získanie úplných informácií je vhodné najskôr zmerať jednosmerné napätie a potom výsledok porovnať s hodnotou z testu batérie. Príliš veľký pokles alebo nízke napätie je jasným..

10,20 € 8,50 € bez DPH