Digitálny univerzálny multimeter SATRA

  • Digitálny univerzálny multimeter SATRA
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-UMM8
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 7,20 €

  • (6,00 € bez DPH)

Multimeter umožňuje meranie striedavého a jednosmerného napätia, prúdu a odporu.
Multimeter je vybavený testovacím slotom pre kontrolu tranzistorov, testuje aj diódy.
Medzi jednotlivými typmi meraní sa prepína pomocou otočného voliča, je možné nastaviť aj požadovaný rozsah jednotlivých veličín.
Namerané hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji odolného, ​​plastového tela prístroja.
Telo je navyše umiestnené v odnímateľným silikónovom obale, ktorý zaisťuje čiastočnú ochranu pred vlhkosťou, nečistotou a v neposlednom rade chráni prístroj pred vibráciami.
K merači sú priložené kvalitné káble s meracími hrotmi.
Napájanie - alkalická batéria 9V 6F22.
Prístroj je vybavený poistkou 5A.
 
Technické parametre:
- rozsah striedavého napätia 200 - 500 V
- rozsah jednosmerného napätia 0,2-500 V
- rozsah odporu 0,2-2000 kOhm
- rozsah jednosmerného prúdu 0,2 mA - 5 A
- test diód 
- test tranzistorov PNP, NPN
- test priechodnosti (bzučiak) 
- napájanie 9V 6F22 batérie
- automatické vypínanie 
- rozmery 126 x 70 x 24 mmPríbuzné produkty:

Digitálny tester stavu a dobíjania akumulátorov 12V YATO

Tester pre kontrolu stavu 12V akumulátorov a dobíjanie alternátorov osobných automobilov.Namerané hodnoty sú zobrazované pomocou LED diód.Technické parametre:- rozsah meraných hodnôt:  rozsah merania akumulátorov 11,5 - 12,6 V  rozsah merania alternátorov 13,2 - 15,5 V- signalizácia LED- dĺžka prepojovacích káblov 830 mm..

8,40 € 7,00 € bez DPH

Digitálny univerzálny multimeter YATO

Multimeter umožňuje meranie striedavého a jednosmerného napätia, prúdu a odporu. Multimeter je vybavený testovacím slotom pre kontrolu tranzistorov, testuje aj diódy. Medzi jednotlivými typmi meraní sa prepína pomocou otočného voliča, je možné nastaviť aj požadovaný rozsah jednotlivých veličín. Namerané hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji odolného, ​​plastového tela prístroja.Telo je navyše umiestnené v odnímateľným silikónovom obale, ktorý zaisťuje čiastočnú ochranu pred vlhkosťou, nečistotou a v neposlednom rade chráni prístroj pred vibráciami. K merači sú priložené kvalitné káble s meracími hrotmi. Napájanie - alkalická batéria 9V 6F22. Prístroj je vybavený poistkou 5A. ..

8,00 € 6,67 € bez DPH

Skúšačka napätia 6-24V pre auto-moto ASTA

Ihlová skúšačka napätia 6 - 24 V. Dĺžka prívodu 1,2 m. Vysoký jas kontrolnej žiarovky. ..

1,50 € 1,25 € bez DPH

Tester napätia akumulátoru s tlačiarňou ASTA

Prístroj testuje efektívnosť nabíjania a hodnoty poklesu napätia.Je vybavený tlačiarňou nameraných hodnôt. Testy batérií:- prúdové napätie- percento stavu batérie a úrovne nabitia   Všetky testy sa môžu vykonať na batériách: elektrolyt, gél, AGM (bezúdržbové), VRLA (čiastočne bezúdržbové), SLI (štandard) Všetky testy vykonané pomocou testeru je možné prezerať na veľkom, čitateľnom a podsvietenom displeji a môžu byť vytlačené pomocou vstavanej tlačiarne. Výpis obsahuje všetky údaje, ktoré boli skontrolované počas testu a poskytuje úplné informácie o stave batérie. Stanovené napätie batérie: 6/12V Normy merania: DIN, EN, IEC, JIS, SAE Rozsah merania: DIN 25-..

192,00 € 160,00 € bez DPH

Tester autobatérie a alternátora 12V

LED tester je určený pre rýchle vyhodnotenie stavu autobatérie a vyhodnotenie funkcie dobíjacej sústavy (alternátora) automobilov s napätím 12V.Tester je vhodný pre všetky typy olovených akumulátorov. Tester je vybavený svorkami pre priame pripojenie k akumulátoru.Má 3 základné meracie funkcie: test autobatérie, test alternátora a test autobatérie pri štartovaní.   ..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Skúšačka napätia vrecková digitálna 12 - 250V

Skúšačka určená pre meranie napätia priamo alebo nepriamo indukčnou metódou cez izoláciu káblov (u striedavého napätia).Prístroj je vybavený displejom pre zobrazenie meraného napätia.Rozsah merania v rozmedzí :- striedavé napätie od 12V do 250V- jednosmerné napätie 12 - 36VHodnoty napätia sa zobrazujú v piatich stupňoch na LCD displeji: 12, 36, 55, 110, 230VPrístroj má vlastný zdroj...

3,00 € 2,50 € bez DPH

Digitálny multifunkčný merač elektrických veličín - multimeter YATO

Univerzálny multifunkčný multiemeter s funkciou TRUE RMS a automatickým rozsahom pre každé meranie umožňuje základné i pokročilé elektrické merania. S prístrojom je aj možnosť bezkontaktnej detekcie striedavého napätia, ako aj meranie fázového vodiča s izoláciou. Pomocou testu batérie 1,5 V a 9 V môžeme skontrolovať napätie testovanej batérie pri zaťažení, pomôže posúdiť jej stav a vylúči alebo potvrdí potrebu výmeny.Zabudované funkcie testera:TRUE RMS  -prístroj s touto funkciou vypočítava skutočnú efektívnu hodnotu striedavého napätia a prúdu pre sínusové aj nesínusové priebehy. NCV - bezkontaktná detekcia striedavého napätia indukčnou metódou. Merač detekuje prítomnosť napätia v..

27,00 € 22,50 € bez DPH

Skúšačka napätia vrecková kovová 6 - 24V

Univerzálna kovová skúšačka so špicatým hrotom na jednej strane a klipsou na strane druhej. Určená pre napätie 6 - 24 V..

2,40 € 2,00 € bez DPH