Dielenské tabule a príslušenstvo

Dielenské tabule a príslušenstvo

Dielenské plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyrobené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku nielen pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne a pod Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti dané prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Do tabulí sa vkladajú servisné dosky, ktoré ponúkame v rôznych prevedeniach. Dosky slúži pre zakladanie servisných záznamov o priebehu opráv. 

Ďalej v tejto kategórii nájdete rôzne druhy kľúčeniek a iné praktické potreby pre orgánizáciu práce na pracoviskuZákazkové servisné dosky A4 JUMBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch).Na prednej strane sa zakladá servisný list a objednávka a v prevedení "JUMBO" je možné vložiť aj hrubšiu knižku (napr. servisnú knihu).Predná záložka sa uzatvára na zadnej strane dosky na suchý zips.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady.Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.Do vrecka je možné uložiť kľúče a prívesky. Vrecko sa uzatvára na suchý zips.Prevedenie dosiek JUMBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanickou odolnosťou. Farebné..

do 3 - 10 dní
6,60 € 5,50 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG - sivé

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch).Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady.Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.Do vrecka je možné uložiť kľúče, prívesky.V prevedení "PROFI MG" sa vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt.Farebné prevedenie sivé.10 kusov v balení.Rozmer dosky 23,5 x 33 cm (š x v). ..

skladom
4,80 € 5,70 € 4,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa DIN A4-10 priehradiek-časová os

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyhotovené zo špeciálnej hmoty na báze polypropylénu apredstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne.Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky aoptimalizáciu zákazníckeho systému.Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov.Odporúčajú ich aj výrobcovia automobilov, v katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen.Do jednotlivých priehradiek sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky.Na ľavú časť tabule sa spravidla dávajú menovky, prípadne..

do 3 - 10 dní
576,00 € 480,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 20xDIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 alebo A5 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu a predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priehradiek sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky. Na ľavú..

do 3 - 10 dní
216,00 € 180,00 € bez DPH

Reklamné elektrostatické zakladacie obaly EASY POCKET

Zakladacie obaly EASY POCKET sú určené pre rýchle a jednoduché umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu (sklo, akrylové sklo (plexisklo) bez použitia lepidla alebo lepiacej pásky.Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia.Aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Parametre:- formát A4- vysoká tepelná odolnosť- farebné lemovanie (červené, zelené, žlté, strieborné)- je možné vyrobiť aj iné formáty a rozmery s potlačou loga a reklamy- pri objednávke viac ako 100 ks - zľava 10 % ..

skladom
5,40 € 4,50 € bez DPH

Kľúčenky PROFI 80x35mm 100ks žlté

Plastové kľúčenky s identifikačným štítkom sa dodávajú v baleniach po 100 kusoch. Obojstranný plastový identifikačný štítok s rozmermi popisnej časti 80 x 35 mm. Kľúčenky sú primárne určené na jednorazové použitie, ale pri šetrnom používaní sa dajú používať viackrát. Štítok sa dá popísať fixkou.   ..

skladom
12,00 € 10,00 € bez DPH

Kľúčenky plastové jednorazové 1000ks

Najpoužívanejšie kľúčenky.Parametre:- jednorazové použitie- veľmi pevný materiál (papier-plast) odolný voči mechanickému namáhaniu- balenie 1000 ks- farba biela alebo žltá (farbu uveďte prosím do poznámky k objednávke) ..

do 3 - 10 dní
51,00 € 42,50 € bez DPH

Zakladacie servisné dosky DIN A4 KOMBI

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch). Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.D vrecka je možné uložiť kľúče, prívesky.V prevedení "KOMBI" je možné pre uchytenie pracovného listu použiť prednú klipsňovú mechaniku alebo dokument vložiť pod PVC záložku. V prednej časti je aj "uško" pre uchytenie ceruzky, pera. Dosky je možné používať i v iných profesiách k organizačným účelom - zdravotníctvo, administratíva, p..

do 3 - 10 dní
4,80 € 4,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG - čierne

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch).Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady.Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.Do vrecka je možné uložiť kľúče, prívesky.V prevedení "PROFI MG" sa vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt.Farebné prevedenie čierne.10 kusov v balení.Rozmer dosky 23,5 x 33 cm (š x v)...

do 3 - 10 dní
4,80 € 5,70 € 4,00 € bez DPH

Plánovacia tabuľa T-CARD

Týždenný T-Card plánovač slúži na prehľadné zobrazenie programu dňa.Umožňuje okamžitý prehľad o plánovanej činnosti.Parametre:- štandardná farba rastra je strieborná (šedá)- rám z eloxovaného hliníka, plastové rohy- štandardné príslušenstvo pre zavesenie na stenu- v cene je 300 ks základných kartičiek + 50 doplnkových v bielej farbe (indexový stĺpec)- výhoda kartičiek je v tom, že umožňujú vypisovať aj iné dodatočné údaje a poznámky.Tabule sa dodávajú v rôznych kombináciách stĺpcov a počtov riadkov.V prípade záujmu o konkrétny typ tabule nás kontaktujte a budeme Vás informovať o dostupnosti a cene.Uvedená cena je platná len pre typ E908900006. ..

do 3 - 10 dní
90,00 € 75,00 € bez DPH

Kľúčenky jednorazové plastové 1000ks

Plastové jednorazové kľúčenky sa dodávajú ako pásik v balení po 1000 kusov. Úzky plastový pásik o rozmere 160 x 12,7 mm s 2 otvory na koncoch. Pásik sa dá popísať fixkou. Dodávajú sa v modrej, červenej, zelenej, červenej, oranžovej, žltej a bielej farbe.     E921900105 - modrá E921900106 - zelená E921900107 - červená E921900108 - oranžová E921900109 - žltá E921900110 - bielaFarbu prosím uveďte do poznámky k objednávke.   ..

do 3 - 10 dní
36,00 € 30,00 € bez DPH

Kľúčenky CLICK 70x38mm 50ks viacfarebné

Kľúčenky CLICK.Parametre:- transparentné PVC- papierová etiketa- opakované použitie- 8 farebných prevedení v jednom balení- rozmer kľúčenky 70 x 38 mm (bez krúžkov)- etiketa 50 x 30 mm- jedno balenie obsahuje 50 kľúčeniek + 100 etikiet ..

na dopyt
48,00 € 40,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa DIN A4-6 priehradiek

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyhotovené zo špeciálnej hmoty na báze polypropylénu apredstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne.Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky aoptimalizáciu zákazníckeho systému.Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov.Odporúčajú ich aj výrobcovia automobilov, v katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen.Do jednotlivých priehradiek sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky.Na ľavú časť tabule sa spravidla dávajú menovky, prípadne..

Na dopyt
468,00 € 390,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 10xDIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu DIN A4, A5 a 1/3A4 sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu apredstavujú profesionálne organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priečinkov sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky. Na ľavú časť tabule sa ..

skladom
126,00 € 105,00 € bez DPH

Zakladacie obaly EASYFIX POCKET 100ks

Zakladacie obaly „EASYFIX POCKET“ sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku alebo iného oznamu na hladkú plo­chuako napr. sklo, plexisklo, plech, drevotriesku bez použitia lepidla alebo dodatočnej lepiacej pásky.Kapsa je vybavená dvoma lepiacimi páskami, ktorá nezanechávajú po odstránení stopy po lepidle na podklade atým umožňujú výrazne usporiť čas na dodatočné čistenie.S pomocou tohto produktu získate nenákladný a estetický spôsob umiestnenia oznamu pre zákazníkov.Obaly je možné použiť aj opakovane po prvom odstránení, ale pri opätovnej aplikácii sa priľnavosť znižuje.Obaly si zachovávajú svoje vlastnosti pri bežných teplotných vzduchu, najmä ak sa používajú vo v..

do 3 - 10 dní
24,00 € 20,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 TURBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch). Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "TURBO" je možné vložiť aj hrubšiu knižku - napr. servisnú knihu.Do zadného vrecka je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.Do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj prívesky a iné predmety. Vrecko sa uzatvára na suchý zips. Prevedenie dosiek TURBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanickou odolnosťou.Farebné prevedenie - modrá, zelená, červená, sivá,..

do 3 - 10 dní
5,88 € 6,36 € 4,90 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 so suchým zipsom SECURITY 10ks

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch). Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.D vrecka je možné uložiť kľúče, prívesky. Prevedenie "SECURITY" znamená, že horná tretina prednej kapsy je upravená tzv. pixelovaním, aby boli optimálne skryté informácie o zákazníkovi. Uzatváranie kapsy je na suchý zips.Rozmer dosky 23 x 33 cm (š x v).Farebné prevedenie modré, červené, čierne, sivé, zelené (farbu uveďte prosím do po..

do 3 - 10 dní
50,00 € 41,67 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG 10 ks - oranžové

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel (napr. v autoservisoch). Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa.Do vrecka je možné uložiť kľúče, prívesky.V prevedení "PROFI MG" sa vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt.Farebné prevedenie oranžové.10 kusov v balení.Rozmer dosky 23,5 x 33 cm (š x v)...

do 3 - 10 dní
57,00 € 47,50 € bez DPH