Dielenské plánovacie tabuľe a príslušenstvo

Dielenské plánovacie tabuľe a príslušenstvo

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyrobené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku nielen pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne a pod Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, elimináciu úzkych kapacitných profilov, zvýšenie efektívnosti dané prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu.


Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. V prevedení "PROFI MG" se vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt Farebné prevedenie : modrá , zelená , červená , sivá, čierná, žltá, fialová Minimálne množstvo odberu : 10 ks Rozmer dosky : 23,5 x 33 cm (š x v) Magnetick..

skladom
4,80 € 5,52 € 4,00 € bez DPH

Kľúčenky plastové - jednorázové 1000 ks biele / žlté

Najpoužívanejšie kľúčenky na Slovensku! Jednorázové použitie, veľmi pevný materiál (papierplast) odolný voči mechanickému namáhaniu. Balenie 1000 ks Farba: biela alebo žltá ( uveďte prosím do poznámky k objednávke) ..

skladom
51,00 € 42,50 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 JUMBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "JUMBO" je možné vložiť aj hrubšiu knižku - napr. servisnú knihu a pod.. Predná záložka sa uzatvára na zadnej strane dosky na suchý zips.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzatvára na suchý zips Prevedenie dosiek JUMBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuj..

do 3 - 10 dní
6,60 € 5,50 € bez DPH

PP plánovacia tabuľa na formát DIN A4,A5

Inovatívny plánovač alebo aj držiak prospektov  vyrobený z ekologického polypropylénu so 6 priehradkami pre horizontálne a vertikálne uloženie formátov A4 a A5 vo vertikálnej polohe. Plánovač  môže byť upevnený aj na stenu alebo na dvere. Dodáva sa  • vrátane materiálu pre montáž na stenu • vrátane háčikov na zavesenie na dvere • ľahká údržba polypropylén • antracitová farba   Je možné objednať nasledujúce prevedenia :   E908900001   :  rozmery  900 x 250 mm ,   A4 na výšku , viditelná časť 12,5 cm E908900002   :  rozmery  900 x 340 mm ,   A4 na  šírku , viditeľná časť   ..

do 3 - 10 dní
72,00 € 60,00 € bez DPH

Kľúčenky PROFI 80 x 35 mm 100 ks

Plastové kľúčenky  s identifikačným štítkom sa dodávajú v baleniach po 100 kusoch. Ide o obojstranný plastový identifikačný štítok s rozmermi popisnej časti 80 x 35 mm. Kľúčenky sú primárne určené  na jednorazové použitie, ale pri šetrnom používaní aj viackrát. Štítok sa dá popísať fixkou. Dodávajú sa v červenej, modrej, šedej, fialovej, zelenej a žltej farbe.   obj.č.:   E920800635 - červená      E920800648 - šedá          E920800273 - zelená        E920800274 - žltá              E920800647 - modrá     &nb..

skladom
12,00 € 14,40 € 10,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa DIN A4 6/10/15 priehradok

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyhotovené zo špeciálnej hmoty na báze polypropylénu a predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné oblasti použitia. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho systému. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú ich aj výrobcovia automobilov, v katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priehradiek sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky a pod. Na ľ..

o dostupnosti sa informujte
456,00 € 380,00 € bez DPH

Zakladacie servisné dosky KOMBI

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. V prevedení "KOMBI" je možné pre uchytenie pracovného listu použiť prednú klipovú mechaniku alebo dokument vložiť pod PVC záložku. V prednej časti je aj "uško" pre uchytenie ceruzky a apod.. Dosky je možné používať i v iných profesiách k o..

do 3 - 10 dní
4,80 € 4,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 TURBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "TURBO" je možné vložiť aj hrubší knižku - napr. servisnú knihu a pod.. V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips Prevedenie dosiek TURBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanickou odoľnosťou  Farebné preved..

do 3 - 10 dní
5,88 € 6,36 € 4,90 € bez DPH

Plastový klip - prísavka + zvierka 2,2 cm

Pomocou tejto užitočnej pomôcky povedie k jasnej organizácii v oblasti skladovania a prepravy, ako aj vo všetkých výrobných , obchodných a iných  oblastí. Zvýšite tak logistickú  produktivitu čo povedie aj k zníženiu nákladovosti na pracovný proces. S presným označením sa zamestnanci skladu, objednávatelia a obsluha vysokozdvižných vozíkov rýchlo presmerujú na správne miesto. Okrem toho sú tieto prvky vhodné aj na označovanie cien v obchodných prevádzkach na označovanie tovarov.   Typ : prísavka - klipová zvierka Rozmery : prísavka 4,5 cm / zvierka 2,2 cm Materiál : akryl - kov Farba : transparent     ..

skladom
1,50 € 1,25 € bez DPH

Plastové kľúčenky jednorázové - značkovače 1000 ks

Plastové jednorázové kľúčenky - označkovače  sa dodávajú ako pásik v balení po  1000 kusov. Ide o úzky plastový pásik o rozmere 160 x 12,7 mm s 2 otvory na koncoch. Pásik dá popísať fixkou. Dodávajú sa v modrej, červenej, zelenej, červenej, oranžovej, žltej a bielej farbe.   obj.č.: E921900105 - modrá E921900106 - zelená E921900107 - červená E921900108 - oranžová E921900109 - žltá E921900110 - bielaFarbu prosím uveďte do poznámky k objednávke   ..

skladom
36,00 € 30,00 € bez DPH

Plánovacia tabuľa T-CARD

Týždenný T-Card plánovač slúži na prehľadné zobrazenie programu dňa. Umožňuje okamžitý prehľad o plánovanej činnosti. Štandartná farba rastra strieborná (šedá). Rám z eloxovaného hliníka, plastové rohy Štandartne příslušenstvo pre zavesenie na stenu. V cene je aj 300 ks základných kartičiek + 50 doplnkových v bielej farbe (indexový stĺpec) Výhoda kartičiek je v tom, že umožňujú vypisovať aj iné dodatočné údaje a poznámky. Tabule sa dodávajú v rôznych kombináciach stĺpcov a počtov riadkov E908900006 : 5 stĺpcov + 1 index, 20 riadkov vr. 300 kartičiek veľkých a 50 ks malých v bielej farbe , rozmer tabuľe : 455 x 464mm ( š x v) E9089000..

do 7 - 14 dní
90,00 € 75,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 20 x DIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 alebo A5 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu a predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých prepážok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, naj..

do 2 - 4 týždňov
216,00 € 180,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 PLUS

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "PLUS" je možné formát listu A4 - cca 2-5 ks. V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips. Desky sú vyrobené kvalitne - pevné a suchý zip je naváraný Prevedenie dosiek PLUS je určené pre bežné používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanick..

zákazková výroba
4,80 € 4,00 € bez DPH

Univerzálny stojan pre uchytenie všech typov dielenských tabúľ

Univerzálny stojan pre uchytenie všetkých typov dielenských tabúľ. Vhodné pre školenia a inú prezentáciu, kde je vhodné využite plánovacie systému. Je vhodný aj pre iné použitie. Stojan je vybavený 4 kolieskami (2 s aretáciou) Výška 220 cm Farba - svetlo sivá ..

o dostupnosti sa informujte
252,00 € 210,00 € bez DPH

Reklamné elektrostatické zakladacie obaly "Easy Pocket"

Zakladacie obaly „EASY POCKET“ sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo), a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Naviac aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Formát A4. Vysoká tepelná odolnosť! Farebné lemovanie (červené, zelené, žlté, strieborné) Na želanie je možné vyrobiť aj iné formát..

zákazková výroba
5,40 € 4,50 € bez DPH

Plánovací zakladací systém 5 alebo 7 stlpcov - Flexi Board

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu  a predstavujú profesionálne organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné priemyseľné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovací systém Flexi Board navyše umožňuje progresívne meniť počet tabulí vďaka hliníkovým kolejnicovým profilom, ktoré sú súčasťou balenia. Súčasťou dodávky systému je : závesný kolejnicový systém farebné odlišovacie štítky mon..

o dostupnosti sa informujte
0,00 € 0,00 € bez DPH

Mobilná dielenská plánovacia tabuľa kombinovaná 45 x A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 od sú vyhotovené zo špeciálnej hmoty na báze polypropylénu  a predstavujú profesionálne organizačnú pomôcku pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógoch odporúčaného vybavenie ich má rada značkových autoservisov. Do jednotlivých priehradok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazkové formuláre a..

o dostupnosti sa informujte
708,00 € 590,00 € bez DPH

Kľúčenky PROFI v BOX-u 600 ks

Plastové kľúčenky  s identifikačným štítkom v praktickom obale - krabici -  600 kusov. Kľúčenky sú v obojstrannom plastovom prevedení s identifikačnom štítkom o  s rozmeroch popisnej časti 80 x 35 mm. Kľúčenky sú primárne určené na jednorázové použitie. Štítok sa dá popísať fixkou. V krabici sa nachádzajú štítky vo farbe  červenej, modrej, šedej, fialovej, zelenej a žltej farbe po 100 kusoch od každej farby ..

do 2 - 4 týždňov
84,00 € 70,00 € bez DPH