Navíjače káblov a hadíc

Navíjače káblov a hadíc


Automatický bubnový navíjač elektrického kábla 15 m ASTA

Automatický bubnový navíjač na elektrický kábel . Blokovací mechanika zastaví kábel na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnuTechnické informácie :Napätie: 230 VHmotnosť: 8 kgPočet žíl: 3Typ kábla : H05RR-F 3GStupeň ochrany : IP42Plocha: 1,5 mm2Závesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa predlžovacie káble  ťahali po podlahe..

skladom
78,00 € 65,00 € bez DPH


Všetky produkty v tejto kategórii


Automatický bubnový navíjač elektrického kábla 15 m ASTA

Automatický bubnový navíjač na elektrický kábel . Blokovací mechanika zastaví kábel na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnuTechnické informácie :Napätie: 230 VHmotnosť: 8 kgPočet žíl: 3Typ kábla : H05RR-F 3GStupeň ochrany : IP42Plocha: 1,5 mm2Závesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa predlžovacie káble  ťahali po podlahe..

skladom
78,00 € 65,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 20 m PVC ASTA

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.Technické parametre :Materiál hadice  PVCMaximálna dĺžka : 20 mVnútorný priemer hadice : 10 mmMaximálna pracovná teplota  :  60o CZávesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po zemi ..

do 3 - 10 dní
78,00 € 65,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 13,5 x 9,5 mm / 15M ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 15 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťa Technické údaje : Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany ) ..

do 3 - 10 dní
90,00 € 75,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 1/2"x 15m ASTA

Automatický bubnový kombinovaný navíjač  pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality.Automaticky sa hadica blokuje a navíja akonáhle dôjde k miernemu pritiahnutiu v smere odvíjania .Navíjač môže byť voľne umiestnený na múroch alebo stropoch. Navíjací bubon sa môže otáčať horizontálne až o 180° a pokryť tak viac pracovného priestoru.Technické informácie:Materiál hadice: PVCPT   1/2"  konektorPriemer hadice 17 / 12,7 mm ( vonkajší / vnútorný)Pracovný tlak: max. 20 barMax. teplota média : 60°CHmotnosť: 7,5 kgRozmery : 445 x 190 x 400 mmNavíjač má blokovaciu poistku, čo znamená, že je možné zablokovať..

skladom
90,00 € 75,00 € bez DPH

Navíjač vzduchovej hadice PVC + NBR 15 m 1/4" YATO

Profesionálny mechanický navíjač so vzduchovou hadicou s dľžkou 15 m , ktorá je ukončená rýchlospojkou 1/4" Navíjač je možné upevnit priamo na stenu Hadice je vyrobená z PVC + NBR  - hybridný materiál ktorý je odolný  nízkým aj vysokým teplotám, najmä  proti pretiahnutí, oderu, starnutí a agresívnym chemikáliam. Hadica môže  byť tak použiteľná aj mimo dieľňu. Vstupný člen : 1/4" Hmotnosť : 6,80 kg Vnútorný priemer hadice : 9,5 mm Dľžka hadice :  15 m Max. tlak  : 2 MPa ..

do 3 - 10 dní
66,00 € 55,00 € bez DPH

Navíjač vzduchovej hadice 15 m 1/4" YATO

Profesionálny mechanický navíjač so vzduchovou hadicou s dľžkou 15 m , ktorá je ukončená rýchlospojkou. Navíjač je možné upevnit priamo na stenu Hadice je vyrobená z PVC - materiál je odolný  nízkým aj vysokým teplotám, hadica môže  byť tak použiteľná aj mimo dieľňu. Vstupný člen : 1/4" Hmotnosť : 6 kg Vnútorný priemer hadice : 10 mm Dľžka hadice :  15 m Max. tlak  : 2 MPa ..

do 3 - 10 dní
60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický pružinový naviják na hadicu na vedenia oleja 15m ASTA

Navíjací bubon má 15 m dlhú hadicu určenú pre vedenie oleja  o max. tlaku 138 bar. Navíjač sa dodáva spoločne s masívnou konzolou, ktorú je možné nastaviť v deviatich pozíciach  a tak spoľahlivo upevneniť na stenu, strop alebo podlahu. Hadicu je možné odvíjať bez ztraty prietoku kvapaliny a času. Vstupná ako aj výstupná hadica je 1/2 " Hmotnosť navíjača : 26 kg ..

do 3 - 10 dní
300,00 € 250,00 € bez DPH

Automatický navíjač elektrického kábla 15 m ASTA

Dĺžka 15 m Kompaktný dizajn Automatické zvíjanie Robustné puzdro Uzamknutie na akejkoľvek dĺžke Optimálna sila pružiny umožňuje rovnomerné zvíjanie kábla. Napätie: 230 V Hmotnosť: 8 kg Počet žíl: 3 Plocha: 1,5 mm2 Stupeň ochrany : IP42 Rozmery balenia:  42x38x22 mm   ..

na dopyt
78,00 € 65,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 30m / 60 bar ASTA

Špeciálny navíjač pre vysoké pracovné zaťaženie - navíjač je umiestnený v prenosnej klietke otočnej na podstavci materiál hadice PU s opancierovaním s PT 1/4 "  konektorom pracovný tlak:  15 bar maximálny tlak : 60 bar    pracovná teplota -5 až 60 o C priemer vstupnej hadice  8 mm priemer výstupnej hadice 12 mm hmotnosť: 25 kg ..

do 3 - 10 dní
120,00 € 100,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 15 m PVC ASTA

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.Technické parametre :Materiál hadice  PVCMaximálna dĺžka : 15 mVnútorný priemer hadice : 10 mmMaximálna pracovná teplota  :  60o CZávesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po podlahe ..

do 3 - 10 dní
66,00 € 55,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 15m / 20 bar ASTA

materiál hadice PVC s PT 3/8"  konektorom pracovný tlak: max. 20 bar vnútorný priemer hadice 10 mm hmotnosť: 7,5 kg Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na múroch alebo stropoch. Hadica sa môže otáčať až o 180° a pokryť tak viac pracovného priestoru. ..

do 3 - 10 dní
84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12,5 x 8 mm / 15 M ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 15 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťaTechnické údaje :Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany )Priemer had..

do 3 - 10 dní
84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12 x 8 mm / 10 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 10 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťa Technické údaje : Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany ) ..

do 3 - 10 dní
60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 10 x 6,5 mm / 12 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 12 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly.Technické údaje :Materiál hadice :  PU - polyuretán  BASFPriemer hadice: 10 / 6,5 / 1,75 mm  ( vonkajší / vnútorný/ hrúbka st..

do 3 - 10 dní
60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduch / voda 1/2" x 15 m HAZET

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice s dĺžkou 15 m značky HAZET je určený pre profesionálne použitie vo všetkých oblastiach priemyselných aplikácií. Navíjač je možné použiť pre vedenie stlačeného vzduchu alebo vody.Technické informácie:Hadica: hybridná polymérová (čierna farba)Zariadenie spĺňa všetky ustanovenia smernice ES o strojových zariadeniachDĺžka hadice: 15 mVnútorný priemer hadice: 13 mmMax. tlak: 20 barHmotnosť: 10 kgPracovná teplota: - 40o / + 80o CRozmery:..

do 3 - 10 dní
180,00 € 150,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduch / voda 3/8" x 15 m HAZET

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice s dĺžkou 15m značky HAZET je určený pre profesionálne použitie vo všetkých oblastiach priemyselných aplikácií. Navíjač je možné použiť pre vedenie stlačeného vzduchu alebo vody.Technické informácie:Hadica: hybridná polymérová (čierna farba)Zariadenie spĺňa všetky ustanovenia smernice ES o strojových zariadeniachDĺžka hadice: 15 mVnútorný priemer hadice: 10 mmMax. tlak: 20 barHmotnosť: 6,50 kgPracovná teplota: - 40o / + 60o CRozmery:..

do 3 - 10 dní
156,00 € 130,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 3/8"x15m PCV ASTA

Automatický bubnový kombinovaný navíjač  pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality.Automaticky sa hadica blokuje a navíja akonáhle dôjde k miernemu pritiahnutiu v smere odvíjania .Navíjač môže byť voľne umiestnený na múroch alebo stropoch. Navíjací bubon sa môže otáčať horizontálne až o 180° a pokryť tak viac pracovného priestoru.Technické informácie:Materiál hadice: PVCPT   3/8 "  konektorPriemer hadice 15 / 10 mm ( vonkajší / vnútorný)Pracovný tlak: max. 20 barMax. teplota média : 60°CHmotnosť: 7,5 kgRozmery : 445 x 190 x 400 mmNavíjač má blokovaciu poistku, čo znamená, že je možné zablok..

do 3 - 10 dní
84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 15m / 60 bar ASTA

materiál hadice PU s opancierovaním s PT 1/4 "  konektorom pracovný tlak:  15 bar maximálny tlak : 60 bar    pracovná teplota -5 až 60 o C priemer vstupnej hadice  8 mm priemer výstupnej hadice 12 mm rozmery - viď priložený obrázok hmotnosť: 7,5 kg Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, vonkajší obal navíjacieho zariadenia je plechový  automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priesto..

do 3 - 10 dní
156,00 € 130,00 € bez DPH