Dezinfekčný prostriedok 70% Izopropanol 5 l

  • Dezinfekčný prostriedok 70% Izopropanol  5 l
Kód produktu:
DZ 70
Dostupnosť:
skladom
  • 72,00 €
  • 60,00 €

  • (50,00 € bez DPH)

Dezinfekčný prostriedok DZ 70  je určený na ničenie baktérií a vírusov, ktoré sa môžu nachádzať na povrchu predmetov. Je vhodný najmä na dezinfekciu kľučiek dverí, zábradlia, dosky stolov a iných povrchov, kde dochádza k priamemu kontaktu človeka s povrchom.

Je možné použiť ho aj priamo na dezinfekciu rúk, ale len v prípade ak má osoba zdravú pokožku bez povrchových poranení, ekzémov a pod.

Dezinfekčný prostriedok nie je parfumovaný, k odpareniu alkoholu dochádza veľmi rýchlo.

(V našej prevádzke používame tento prostriedok univerzálne, nakoľko sme zistili, že nie je potrebné si po aplikácii často natierať ruky ochranným krémom. Prostriedok obsahuje látky, ktoré bránia vysušovaniu pokožky, čo je veľká výhoda ak je potrebná častá dezinfekcia.)


Chemicko-technické vlastnosti:

Roztok: 70% alkoholu (Izopropanol) a 3% Propylenglykol

Horľavina: II trieda

Klasifikácia podľa nariadenia vyhlášky ES č. 1272/2008 (CLP/GHS), H225 očné podráždenie st.2, H319, H336.Príbuzné produkty:

Rukavice nitrilové MOTO - čierne 290 mm M

Špeciálne ochranné nitrilové rukavice s predĺženou manžetou a zosilneným materiálom , ktoré sú určené najmä pre autoservisné práce a automobilový priemyselMateriál je 3 x hrubší ako u iných typov rukavíc, čo zvyšuje ich mechanickú odoľnosť a minimalizuje sa riziko poraneniaTechnické informácie:Veĺkosť : M (8)Farba - čienaPočet kusov v balení : 100 ksHrúbka materiálu : 0,21 ± 0,02 mmDĺžka rukavíc : 290 mmBez púdru Univerzálne -  bez rozdielu medzi ľavou a pravouTextúra na koncoch prstov Typ manžety - valcovanýVýrobca : MercatorRukavice sú odporúčané pre:klampiarské a lakovnícké práce, opravy motorov a iných agregátov, elektromechanické práce , servis a údržba strojov , ..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 10 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčane - nylón / ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny . Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režime Tieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt  Flexibilné, dokonale padnú na ruku.    Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu   Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom   Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420         ..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 8 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčane - nylón / ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režimeTieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt Flexibilné, dokonale padnú na ruku.  Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 9 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčané - nylón  ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režimeTieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt Flexibilné, dokonale padnú na ruku.  Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420 ..

1,20 € 1,00 € bez DPH