Brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies 38mm + držiak 1 ks ASTA

  • Brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies 38mm + držiak 1 ks ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-WH38R
Dostupnosť:
skladom
  • 30,00 €
  • 24,00 €

  • (20,00 € bez DPH)

Sada brúsnych kotúčov vrátane držiaka je určená pre optimálne čistenie nábojov kolies a brzdových kotúčov od hrdze a nečistôt.
Pri brúsení sa netvoria iskry a brúsenie je tak vysoko efektívne a bezpečné.
Tento typ držiaku je vhodný najmä pre čistenie v okolí vystupujúcich skrutiek ako majú napríklad značky FORD, PORSCHE, VOLVO, japonské značky.
Unášač je vyrobený z tvrdého plastu s výstupnou valcovou stopkou pre uchytenie do vŕtačky.
Vhodné pre náboje osobných a dodávkových vozidiel.
Možné použiť v spojení s pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím.

Obsah balenia:
- 1 brúsna hlava
- 10 brúsnych kotúčov o priemeru 38 mm
- 2 ks náhradných suchých zipsov  

Sada je balená v blistrovom obale.Príbuzné produkty:

Brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies HAZET

Sada brúsnych kotúčov vrátane unášača určená pre optimálne čistenie nábojov kolies a brzdových kotúčov od hrdze a nečistôt.Technické parametre:- vhodné pre náboje osobných a dodávkových vozidiel- max. otáčky 500 ot/min- optimálne pre nové náboje kolies - bez tvorby iskier- možné použiť v spojení s pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím- obsah balenia 1 brúsna hlava, 3 brúsne kotúče o priemeru 160 mm- výrobca udáva, že na jeden kotúč je možné vybrúsiť až 100 vozidiel- možné objednať aj náhradne brúsne segmenty na suchý zips Video prezentácie : ..

114,00 € 95,00 € bez DPH

Brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies 2 ks ASTA

Špeciálne brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies pri výmene brzdových kotúčov alebo diskov alebo iných plôch od hrdze a nečistôt.Pri práci nedochádza k iskrení brúseného materiálu, čo je nielen efektívne ale najmä bezpečnejšie ako pri použití klasických spôsobov.Technické parametre:- pohon 1/2"- maximálne otáčky 7000 ot/min- v balení sú 2 unášače o priemeru 65 a 105 mm ..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Brúsne kotúče na brúsenie nábojov kolies HAZET

Náhradne brúsne kotúče určené pre unášač značky HAZET priemeru 160 mm (obj. kód základnej sady HA4960 R-160/4).Technické parametre:- sada 3 kusov- priemer 160 mm- uchytenie - suchý zips ..

94,80 € 79,00 € bez DPH

Brúsne kotúče pre čistenie vnútorných prírub ráfikov diskov HAZET

Brúsne kotúče pre optimálne čistenie vnútornej časti prírub ráfikov od hrdze a nečistôt.Technické parametre: - vhodné pre ráfiky osobných vozidiel- max. otáčky 500 ot/min- bez tvorby iskier- výstupný šesťhran 11 mm- možné použiť v spojení s pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím- obsah balenia 1 brúsna hlava, 1 brúsny kotúč o priemeru 160 mm- brúsny segment je prispôsobený na stredový centrovací otvor min. 51 mm- výrobca udáva, že na jeden kotúč je možné vybrúsiť až 100 vozidiel- je možné objednať aj náhradne brúsne segmenty na suchý zips (obj. kód: HA4960 F-0160/3)Video prezentácia:  ..

78,00 € 65,00 € bez DPH

Brúsne kotúče pre brúsku prírub ráfikov 3ks HAZET

3 kusy náhradných brúsnych kotúčov pre unášač HA4960 V-160/2.Technické parametre:- priemer 160 mm- upevnenie na suchý zips..

108,00 € 90,00 € bez DPH

Sada 12 ks pre brúsenie nábojov kolies HAZET

Sada brúsnych segmentov vrátane unášača určená pre optimálne čistenie nábojov kolies a brzdových kotúčov od hrdze a nečistôt.Unášač je vyrobený z hliníkovej zliatiny s výstupným 8 - hraným profilom pre pevné uchytenie brúsneho segmentu.Technické parametre:- vhodné pre náboje osobných a dodávkových vozidiel- max. otáčky 500 ot/min- optimalizované pre nové náboje kolies- bez tvorby iskier- možné použiť spolu s pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím- vstupný 6 - hrán 10 mm pre pevné uchytenie do pohonného zariadenia- vhodné pre náboje s vystupujúcim skrutkami ak napríklad značka FORD, PORSCHE, VOLVO, japonské značky- výrobca udáva, že na jeden kotúč je možné vybrú..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Brúsne kotúče na brúsenie nábojov kolies 50mm 5 ks HAZET

Náhradne brúsne kotúče určené pre unášač značky HAZET (obj. kód základnej sady HA4960 N-45/12).Technické parametre:- sada 5 kusov- priemer 50 mm- uchytenie - suchý zips..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Brúsne kotúče na brúsenie nábojov kolies 40mm 5 ks HAZET

Náhradne brúsne kotúče určené pre unášač od značky HAZET (obj. kód základnej sady HA4960 N-45/12).Technické parametre:- sada 5 kusov- priemer 40 mm- uchytenie na suchý zips..

39,00 € 32,50 € bez DPH

Brúsny kotúč Ø150 mm na čistenie nábojov kolies 1 ks + držiak ASTA

Brúsne kotúče sú vhodné pre kvalitné čistenie nábojov kolies a brzdových kotúčov od hrdze a nečistôt.Použitie pre náboje osobných a dodávkových vozidiel, ale aj pre iné aplikácie.Technické parametre: -max. otáčky 1500 ot/min- bez tvorby iskier- použitie v spojení s pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím s výstupom 1/2"- priemer brúsneho kotúča 150 mm- šírka/výška kotúča - 30/14 mm- upevnenie kotúča na suchý zips- vnútorný priemer unášača 90 mm- vnútorná hĺbka unášača 60-75 mm (podľa opotrebenia kotúča)- pohon 1/2" Obsah balenia:- 1 brúsna hlava- 1 brúsny kotúč Brúsne kotúče majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu a ich použitie je vysoko efektívne.Je možné ..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Brúsny kotúč Ø150mm na suchý zips pre brúsenie nábojov 1 ks ASTA

Brúsny kotúč s priemerom 150 mm určený ako doplnkový diel ku držiaku A-WH150G alebo aj pre iné typy s vhodnými rozmermi.Technické parametre: - šírka kotúča 30 mm- výška kotúča 14 mm- maximálne otáčky 1500 ot/min..

15,00 € 12,50 € bez DPH

Brúsne kotúče pre čistenie nábojov kolies HAZET

Brúsne kotúče určené pre optimálne čistenie kontaktných plôch od hrdze a nečistôt nábojov kolies a brzdových kotúčov s uchytením kolies na skrutky.Technické parametre:- vhodné pre osobné vozidlá- max. otáčky 500 ot/min- vnútorný priemer 75 mm- bez tvorby iskier- vstupný štvorhran 1/2"- možné použiť v spojení s rázovým pneumatickým, elektrickým alebo akumulátorovým náradím- obsah balenia 1 brúsna hlava, 1 brúsny kotúč o priemeru 160 mm- výrobca udáva, že na jeden kotúč je možné vybrúsiť až 100 vozidiel- brúsny kotúč sa montuje na špeciálny úchyt unášačaJe možné objednať aj náhradne brúsne segmenty na suchý zips (obj. kód : HA4960 V-0160/3)..

69,60 € 58,00 € bez DPH

Brúsne kotúčiky 38mm pre brúsenie kovových plôch

Náhradne brúsne kotúčiky sú určené pre unášač, ktorý je súčasťou sady A-WH38R od značky ASTA (príbuzne produkty).Tieto kotúčiky sú vhodné pre brúsenie okolia skrutiek nábojov alebo aj iných častí kovových plôch.Výhodou použitia týchto rúnových kotúčikov je najmä to, že nedôjde k prebrúseniu a tým poškodení okolitej plochy skrutky na rozdielod použitia inej techniky strojového brúsenia. Nedochádza k iskreniu odlietajúceho materiálu pri brúsení.Technické parametre:- priemer vonkajší 38 mm- priemer vnútorný 14 mm- uchytenie - suchý zips..

3,00 € 2,50 € bez DPH

Brúsny kotúč z netkaného vlákna so stopkou 100mm

Brúsny kotúč z netkaného skleného vlákna je ideálny na odstraňovanie tmelov, náterov z oceľových materiálov, na odstraňovanie hrdze, nečistôt z kovových častí, brúsenie zvarov, brúsenie nehrdzavejúcej ocele odolnej voči kyselinám (INOX), čistenie drevených (rustikálna úprava), plastových povrchov, ako aj čistenie všetkých typov hladkých tvrdých povrchov.Je ideálny na čistenie rovných povrchov a povrchov s veľmi komplexnými tvarmi bez podrezania hrán a zmeny profilu detailov.S pomocou týchto kotúčov je možné odstrániť hrdzu a nečistoty s povrchov bubnov a nábojov pri výmene ložísk.Výhodou pri použití týchto kotúčov je najmä to, že aj pri vysokých otáčkach nedochádza k odletovaniu is..

2,20 € 1,83 € bez DPH

Brúsny kotúč z netkaného vlákna so stopkou 50mm

Brúsny kotúč z netkaného skleného vlákna je ideálny na odstraňovanie tmelov, náterov z oceľových materiálov, na odstraňovanie hrdze, nečistôt z kovových častí, brúsenie zvarov, brúsenie nehrdzavejúcej ocele odolnej voči kyselinám (INOX), čistenie drevených (rustikálna úprava), plastových povrchov, ako aj čistenie všetkých typov hladkých tvrdých povrchov.Je ideálny na čistenie rovných povrchov a povrchov s veľmi komplexnými tvarmi bez podrezania hrán a zmeny profilu detailov.S pomocou týchto kotúčov je možné odstrániť hrdzu a nečistoty s povrchov bubnov a nábojov pri výmene ložísk.Výhodou pri použití týchto kotúčov je najmä to, že aj pri vysokých otáčkach nedochádza k odletovaniu is..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Brúsny kotúč z netkaného vlákna 125x22,2mm INOX , kov, drevo, plast

Brúsny kotúč z netkanej textílie je ideálny na odstraňovanie hrdze, nečistôt z kovových častí, brúsenie zvarov, brúsenie konštrukčnej ocele, nehrdzavejúcej ocele - INOX, ako aj kovov, dreva, lakov a plastov.S pomocou týchto kotúčov je možné odstrániť hrdzu a nečistoty s povrchov bubnov a nábojov pri výmene ložísk.Výhodou pri použití týchto kotúčov je najmä to, že aj pri vysokých otáčkach nedochádza k odletovaniu iskier ako pri klasickom korundovom brúsnom kotúči.Technické parametre:- rozmery 125 mm x 22,2 mm- impregnovaná tkanina zo sklených vlákien- maximálna rýchlosť otáčania 12 000 ot/min- upínanie bez prídavných podložiek- šírka pracovnej časti 40 mm - hrúbka abrazíva 14 mm- vy..

4,20 € 3,50 € bez DPH