Prípravky a nástroje

Prípravky a nástroje


Vodováha pre nastavovanie polohy volantu VIGOR V1571

Špeciálna vodováha pre nastavenie polohy volantu VIGOR V1571 je vybavená koncovými úchytmi pre inštaláciu na volant. Má celkovú dľžku 370 mm. ..

do 3 - 10 dní
78,00 € 65,00 € bez DPH

Sada sťahovákov na ramienka stieračov VIGOR

Sada slúži k profesionálnému sťahnutí ramienkov stieračov Použitie na vozidlá značiek : Audi, Alfa Romeo, BMW, Chrysler-Jeep, Citroen, Chevrolet-Daewoo, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, KIA, Land Rover, Mazda, MG-Rover, MB, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Suzuki, Toyota, Volvo, VW, MAN, MB, Scania ...    Sada sťahovakov stieračov obsahuje 14 ks nástrojov : 1 univerzálny sťahovák 1 rázový vyťahovák 1 tlačné vreteno 1 predľženie vretena 1 prednádstavec vretena - duté 8 ťažných prípravkov 1 zahnutý kľúč       ..

do 3 - 10 dní
192,00 € 160,00 € bez DPH

Pertlovacia sada hydraulická 13 ks VIGOR

Sada profi nástrojov pre úpravu koncov / osadenie brzdových a hydraulických trubičiek (pertlovacia sada)  v plastovom kufríku obsahuje nástroj na lisovanie kužeľových koncov / osadenie brzdových trubičiek a špeciálne kliešte na uchytenie trubičiek. Sada umožňuje jednoduché a hlavne veľmi kvalitné vylisovanie kužeľovej plochy na konci brzdovej / spojkovej alebo hydraulické trubičky (oceľové, medené, hliníkové atď) bez poškodenia prípadné jej povrchovej ochrany. Určené pre priame použitie na brzdovom a hydraulickom vedení vo vozidle ,pre tenkostenné oceľové ,hliníkové a medené trubky metrické/coulové , pre dokončenie konvexných a dvojitých lemov (DIN/SAE-Standart)  a to bez poško..

do 3 - 10 dní
216,00 € 180,00 € bez DPH

Napínacia račňa na montáž spôn VIGOR V2236

Špeciálny račňový nástroj na montáž spon  je vyrobený  zo špeciálnej oceli a používá se pre montáž páskových spon, spon Free-end alebo  predpripravených spon (napr. manžet kľbov apod.). Je určený pre páskové spony šírky 6 - 10 mm. Súčasťou nástroje je i račňový kľúč.     ..

zákazková výroba
54,00 € 45,00 € bez DPH