Združený regulátor tlaku vzduchu s manometrom 1/2"

  • Združený regulátor tlaku vzduchu s manometrom 1/2"
Kód produktu:
CT0770
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 24,00 €

  • (20,00 € bez DPH)

 ks

Združený regulátor tlakového vzduchu pre pneumatické rozvody vrátane primázavača , vzduchového filtra a odvlhčovača

Potrebné náradie pre profesionálne rozvody tlakového vzduchu . Regulátor udržuje stály tlak v rozvodoch a prietok vzduchu a pridáva olej potrebný k mazaniu pneumatického náradia. Vysúša vzduch a čistí ho od nečistôt, čím zabraňuje korózii rozvodov a náradia a usadzovaní nečistôt a zvyškov oleja
 
Technické parametre
 
Max. tlak: 10 bar
Odvlhčovač s vypúšťacím ventilom: 80 ml
Olejová nádrž: 150 ml
Max. teplota: 60 ° C
Vstup / výstup : 1/2"
Max. prietok vzduchu : 800 l/min
Materiál : Al zliatina
 
Súčasťou balenia sú redukcie na 1/4" rýchlospojky


Príbuzné produkty:

Regulátor tlaku vzduchu s primazávačom 1/2" SATRA

Združený regulátor tlakového vzduchu pre pneumatické rozvody vrátane primázavača , vzduchového filtra a odvlhčovača Potrebné náradie pre profesionálne rozvody tlakového vzduchu . Regulátor udržuje stály tlak v rozvodoch a prietok vzduchu a pridáva olej potrebný k mazaniu pneumatického náradia   Technické parametre   Systém regulácie prietoku oleja Max. tlak: 10 bar Odvlhčovač s vypúšťacím ventilom: 80 ml Olejová nádrž: 150 ml Max. teplota: 60 ° C Vstup / výstup : 1/2" Max. prietok vzduchu : 4000 l/min       ..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s primazávačom 1/4" ASTA

Združený regulátor tlakového vzduchu pre pneumatické rozvody vrátane primázavača , vzduchového filtra a odvlhčovača Potrebné náradie pre profesionálne rozvody tlakového vzduchu . Regulátor udržuje stály tlak v rozvodoch a prietok vzduchu a pridáva olej potrebný k mazaniu pneumatického náradia. Potrebné množstvo oleja je možné nastaviť osobitne    Technické parametre   Systém regulácie prietoku oleja Max. tlak: 10 bar Odvlhčovač s vypúšťacím ventilom: 80 ml Olejová nádrž: 150 ml Max. teplota: 60 ° C Vstup / výstuo : 1/4" vnút. závit Max. prietok vzduchu : 4000 l/min   ..

54,00 € 45,00 € bez DPH