Prípravky pre zadné silentbloky RENAULT Laguna II

  • Prípravky pre zadné silentbloky  RENAULT Laguna II
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-XR84/CT3760
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 42,00 €

  • (35,00 € bez DPH)

 ks

Sada lisovacích segmentov pre demontáž / montáž silentblokov zadnej nápravy u vozidiel Renault Laguna II

Materiál : S45C pozinkovaná 

Obal : červený alebo modrýPríbuzné produkty:

Prípravky pre zadné silentbloky RENAULT Laguna II

Sada lisovacích segmentov pre demontáž / montáž silentblokov zadnej nápravy u vozidiel Renault Laguna II a Peugeot 207 Nie je nutná demontáž nápravy z vozidla - výrazna úspora času Prípravky sú vyrobené z kvalitného materiálu ( európskej produkcie) a vyrobené na presných CNC strojích . Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, takže je odoľná aj bočnému namáhaniu  a nepraská,  čo sa u ázijskej produkcie bežne stáva.  Kvalitné prípravky šetrí čas a tým aj Vaše peniaze.   ..

48,00 € 40,00 € bez DPH

Prípravky pre predné silentbloky RENAULT Laguna I

Sada lisovacích segmentov pre demontáž / montáž silentblokov prednej nápravy u vozidiel Renault Laguna I  OEM silentbloku : 77 00 824 042 Nie je nutná demontáž nápravy z vozidla - výrazna úspora času Prípravky sú vyrobené z kvalitného materiálu ( európskej produkcie) a vyrobené na presných CNC strojích . Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, takže je odoľná aj bočnému namáhaniu  a nepraská,  čo sa u ázijskej produkcie bežne stáva.  Kvalitné prípravky šetrí čas a tým aj Vaše peniaze.   ..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Prípravky pre predné silentbloky RENAULT Laguna I HYDR

Sada lisovacích segmentov pre demontáž / montáž silentblokov prednej nápravy u vozidiel Renault Laguna I pri použití hydraulického piestu OEM silentbloku : 77 00 822 503 Nie je nutná demontáž nápravy z vozidla - výrazna úspora času Prípravky sú vyrobené z kvalitného materiálu ( európskej produkcie) a vyrobené na presných CNC strojích . Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie. Prípravky nie sú odliatky povrchovo kalené.   Kvalitné prípravky šetrí čas a tým aj Vaše peniaze. ..

36,00 € 30,00 € bez DPH