Automatický bubnový navíjač vzduchový 15m / 20 bar ASTA

  • Automatický bubnový navíjač vzduchový 15m / 20 bar  ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-HRREEL
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 84,00 €

  • (70,00 € bez DPH)

  • materiál hadice PVC
  • s PT 3/8"  konektorom
  • pracovný tlak: max. 20 bar
  • vnútorný priemer hadice 10 mm
  • hmotnosť: 7,5 kg

Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na múroch alebo stropoch. Hadica sa môže otáčať až o 180° a pokryť tak viac pracovného priestoru.Príbuzné produkty:

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 1/4"x15m ASTA

kombinovaný navíjač pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar materiál hadice PVC s PT   1/4"  konektorom  priemer hadice 12 / 6,4 mm ( vonkajší / vnútorný) pracovný tlak: max. 20 bar max. teplota média : 60°C hmotnosť: 7,5 kg rozmery : 445 x 190 x 400 mm Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na mú..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 30m / 60 bar ASTA

Špeciálny navíjač pre vysoké pracovné zaťaženie - navíjač je umiestnený v prenosnej klietke otočnej na podstavci materiál hadice PU s opancierovaním s PT 1/4 "  konektorom pracovný tlak:  15 bar maximálny tlak : 60 bar    pracovná teplota -5 až 60 o C priemer vstupnej hadice  8 mm priemer výstupnej hadice 12 mm hmotnosť: 25 kg ..

120,00 € 100,00 € bez DPH

Navíjač vzduchovej hadice 15 m 1/4" YATO

Profesionálny mechanický navíjač so vzduchovou hadicou s dľžkou 15 m , ktorá je ukončená rýchlospojkou. Navíjač je možné upevnit priamo na stenu Hadice je vyrobená z PVC - materiál je odolný  nízkým aj vysokým teplotám, hadica môže  byť tak použiteľná aj mimo dieľňu. Vstupný člen : 1/4" Hmotnosť : 6 kg Vnútorný priemer hadice : 10 mm Dľžka hadice :  15 m Max. tlak  : 2 MPa ..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12 x 8 mm / 10 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 10 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťa Technické údaje : Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany ) ..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Vzduchový olejový dvojvalcový kompresor 150 l/ 1,5 kW / 10 bar ADLER

Vzduchový kompresor Adler AD 268-150-2 bol  vyrobený  renomovanou talianskou spoločnosťou FIAC.Kompresory sú vybavené liatinovými valcami, regulátormi tlaku s ventilom na uľahčenie štartu a ochrany proti preťaženiu. Kompresory Adler by FIAC sa vyznačujú vysokou účinnosťou a zvýšenou životnosťou čerpadiel. Zároveň vďaka precíznemu vyváženiu kľukového hriadeľa sa výrazne znížila spotreba oleja. Zvýšená povrchová plocha rebier hlavy výrazne zlepšila chladenie a tým aj účinnosť zariadenia.Zariadenie má transportné kolesá a  rukoväť, ktorá umožňuje jednoduché manévrovanie kompresora a možnú zmenu z miesta na miesto jednou osobou.Technické údaje:Objem vzdušníka : 150 lNapájanie 230 ..

654,00 € 545,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 20 m PVC ASTA

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.Technické parametre :Materiál hadice  PVCMaximálna dĺžka : 20 mVnútorný priemer hadice : 10 mmMaximálna pracovná teplota  :  60o CZávesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po zemi ..

78,00 € 65,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 15 m PVC ASTA

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.Technické parametre :Materiál hadice  PVCMaximálna dĺžka : 15 mVnútorný priemer hadice : 10 mmMaximálna pracovná teplota  :  60o CZávesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po podlahe ..

66,00 € 55,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 10 x 6,5 mm / 12 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 12 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly.Technické údaje :Materiál hadice :  PU - polyuretán  BASFPriemer hadice: 10 / 6,5 / 1,75 mm  ( vonkajší / vnútorný/ hrúbka st..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12,5 x 8 mm / 15 M ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 15 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťaTechnické údaje :Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany )Priemer had..

84,00 € 70,00 € bez DPH