Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 15 m PVC ASTA

  • Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 15 m PVC ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-RPB15M
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 66,00 €

  • (55,00 € bez DPH)

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.


Technické parametre :


Materiál hadice  PVC

Maximálna dĺžka : 15 m

Vnútorný priemer hadice : 10 mm

Maximálna pracovná teplota  :  60o C

Závesný držiak na upevnenie na stenu


Zariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po podlahe Príbuzné produkty:

Automatický bubnový navíjač vzduchový 15m / 20 bar ASTA

materiál hadice PVC s PT 3/8"  konektorom pracovný tlak: max. 20 bar vnútorný priemer hadice 10 mm hmotnosť: 7,5 kg Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na múroch alebo stropoch. Hadica sa môže otáčať až o 180° a pokryť tak viac pracovného priestoru. ..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 1/4"x15m PCV ASTA

kombinovaný navíjač pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar materiál hadice PCV s PT   1/4"  konektorom  priemer hadice 12 / 6,4 mm ( vonkajší / vnútorný) pracovný tlak: max. 20 bar max. teplota média : 60°C hmotnosť: 7,5 kg rozmery : 445 x 190 x 400 mm Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na mú..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 3/8"x15m PCV ASTA

kombinovaný navíjač pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar materiál hadice PCV priemer hadice 15 / 10 mm (vonkajší/vnútorný) s PT   3/8"  konektorom  pracovný tlak: max. 20 bar max. teplota média : 60°C hmotnosť: 7,5 kg rozmery : 445 x 190 x 400 mm Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na m..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač voda / vzduch 1/2"x15m PCV ASTA

kombinovaný navíjač pre vodu o nízkom tlaku alebo vzduch do max. tlaku 20 bar materiál hadice PCV priemer hadice 17 / 12,5 mm (vonkajší/vnútorný) s PT   1/2"  konektorom  pracovný tlak: max. 20 bar max. teplota média : 60°C hmotnosť: 7,5 kg rozmery : 445 x 190 x 400 mm Produkt je vyrobený z materiálov a častí vysokej kvality, automaticky sa navíja. Mobilné blokovacie zariadenie kontroluje napnutie a dľžku hadice. Hadice sú ľahké, odolné proti opotrebeniu, sú antikorózne, odolné proti ztuhnutiu a zakriveniu, mierne sa stáčajú v chladnom prostredí. Bez  priestorového obmedzenia, navíjač môže byť voľne umiestnený na..

108,00 € 90,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 13,5 x 9,5 mm / 15M ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 15 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťa Technické údaje : Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany ) ..

90,00 € 75,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12 x 8 mm / 10 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 10 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťa Technické údaje : Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany ) ..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 3/8" x 20 m PVC ASTA

Automatický bubnový navíjač na hadice na vedenie stlačeného vzduchu . Blokovací mechanika zastaví hadicu na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnu.Technické parametre :Materiál hadice  PVCMaximálna dĺžka : 20 mVnútorný priemer hadice : 10 mmMaximálna pracovná teplota  :  60o CZávesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa hadice ťahali po zemi ..

78,00 € 65,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač elektrického kábla 15 m ASTA

Automatický bubnový navíjač na elektrický kábel . Blokovací mechanika zastaví kábel na požadovanej dĺžke. Pritiahnutím kábla v smere vyťahovania sa blokovanie uvolní a kábel sa spätne navinie do bubnuTechnické parametre :Napätie: 230 VHmotnosť: 8 kgPočet žíl: 3Typ kábla : H05RR-F 3GStupeň ochrany : IP42Plocha: 1,5 mm2Závesný držiak na upevnenie na stenuZariadenie je vhodné pre používanie v dielniach , pneuservisoch , priemyselných budovách, vo výrobných procesoch   a všade tam , kde  nie žiadúce , aby sa predlžovacie káble  ťahali po podlahe..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Pneumatická hadica 12,5 x 18,5 mm / 30m ASTA

Pneumatická hadica s vnútorným priemerom 10 mm je vhodná na dopravu stlačeného vzduchu najmä pre prácu s výkonnými pneumatickými stroji alebo ako hlavný rozvod tlakového vzduchu.Dĺžka hadice : 30 m Materiál : PVCPracovná teplota : -25 až 65oCPracovný  tlak : 15 - 16 barDestrukčný tlak : 45 bar pri 23o CHrúbka hadice : 3 mmPriemer vonkajší / vnútorný  :  18,5 / 12,5 mmHadice je možné objednať aj na metráž  ..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 10 x 6,5 mm / 12 m ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 12 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly.Technické údaje :Materiál hadice :  PU - polyuretán  BASFPriemer hadice: 10 / 6,5 / 1,75 mm  ( vonkajší / vnútorný/ hrúbka st..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Automatický bubnový navíjač vzduchový 12,5 x 8 mm / 15 M ADLER Industrial

Automatický bubnový navíjač pneumatickej hadice o dľžke 15 m značky ADLER je určený pre priemyselné náročné podmienky.Cievky sú vybavené vystuženými polyuretánovými hadicami. Na ich výrobu sa použila surovina nemeckej spoločnosti BASF, rúry majú vysokú odolnosť proti tlaku a sú mimoriadne flexibilné.Vynikajúca kvalita tesnenia, kvalitná pružina a ďalší mechanizmus nastavenia pružiny zaručujú dlhodobú prevádzku aj v drsných priemyselných podmienkach.Okrem toho sú navíjače vybavené systémom „Quick Lock“, ktorý umožňuje rýchle uvoľnenie z montážnej konzoly a tým  ho použiť aj mimo stabilného stanovišťaTechnické údaje :Materiál hadice: PU BASF ( Polyuretán zn. BASF Germany )Priemer had..

84,00 € 70,00 € bez DPH