Adaptér-zásuvka 12V na pripojenie k akumulátoru krokosvorkami

  • Adaptér-zásuvka 12V na pripojenie k akumulátoru krokosvorkami
Kód produktu:
TG566
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 1,80 €

  • (1,50 € bez DPH)

Prídavná zásuvka 12V na zapaľovač cigariet k pripojeniu na zdroj 12V krokosvorkami (krokodílek). 

Je možné pripojenie na autobatériu alebo iný výstup s napätím 12V.

Ideálna pomôcka pre zapojenie malých elektrospotrebičov so vstupným napätím 12V pri kempovaní, grilovaní, 

rovnako ako pripojenie kompresora alebo prídavnej žiarovky v prípade poruchy automobilu. 


Parametre: 

- napätie 12V

- maximálny výstupný prúd až 10A

- priemer hrdla Ø21 mm

- rozmery zásuvky Ø30 x 58 mm

- dĺžka klipu krokosvorky 80 mm

- maximálne otvorenie krokosvorkovej klieštiny cca 25 mm

- dĺžka kábla cca 100 cm
Príbuzné produkty:

Čerpadlo ponorné na naftu 27l / min / 12V SATRA

Je určené pre čerpanie ľahkých kvapalín, ako je motorová nafta,  taktiež aj vody bez pevných nečistôt Čerpadlo je ponorný motor a je chladený pomocou čerpanej kvapaliny a preto sa  nesmie prevádzkovať na "sucho". Je ideálne pre použitie pre nákladné automobily, traktory, lode, generátory, a u iných dopravných prostriedkov, kde sa používa nafta ako palivo. Nepoužívať na kyseliny a luhy a iné agresívne kvapaliny. Určené výhradne na čerpanie nafty, motorovej nafty alebo vody. Nie je určené na čerpanie oleja, nemrznúcej zmesi a pod. Technické informácie : Prietok : 27 l / min. Výtlak : do 5 m Napájacie napätie :  12V Príkon : 60W P..

8,10 € 9,60 € 6,75 € bez DPH

Tester autobatérie a alternátora 12V

LED tester je určený pre rýchle vyhodnotenie stavu autobatérie a vyhodnotenie funkcie dobíjacej sústavy (alternátora) automobilov s napätím 12V.   Tester je vhodný pre všetky typy olovených akumulátorov.   Tester je vybavený svorkami pre priame pripojenie k akumulátoru.Má 3 základné meracie funkcie: test autobatérie, test alternátora a test autobatérie pri štartovaní.   ..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Čerpadlo na odsávanie olejov 12V / 60W SATRA

Lopatkové samonasávacie čerpadlo 12V je určené na odsávanie (vypúšťanie) motorového , vykurovacieho oleja alebo  nafty. Dodáva sa vrátane nasávacej a výstupnej hadičky  Technické údaje:napájacie napätie 12Vvýkon motora cca 60Wčerpací výkon cca 1,5  - 5 l / min.výkon : motorový olej: 3l/min (teplota 40 - 60o C)POZOR :Čerpadlo je určené na prečerpávanie malého množstva oleja alebo nafty, napr. olejová vaňa osobných vozidiel, t.j. cca do 5 litrov. Pre väčšie množstvá sú určené iné typy čerpadiel o väčšom výkone.Ak je potrebné prečerpať väčšie množstvo týmto čerpadlom, pak je potrebné urobiť dlhšie prestávky pri čerpaní. ..

15,00 € 12,50 € bez DPH